حذف اکانت تلگرام با لینک مستقیم هدایت شونده

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

پیام رسان تلگرام یکی از محبوب ترین پیام رسان های موجود در بازار است. سرعت بالا ، امنیت و سهولت استفاده ، تلگرام را به یکی از گزینه های اصلی ارتباطات انسانی تبدیل کرده است. اما مشکل عمده تلگرام در ایران مسدود شدن آن است. به همین دلیل بسیاری از کاربران تلگرام به پیام رسان های دیگر مهاجرت کرده اند! این تنها یکی از دلایل دیلیت اکانت تلگرام شماست! ممکن است دلایل دیگری برای دیلیت اکانت تلگرام خود داشته باشید. در این مقاله می خواهیم نحوه دیلیت اکانت تلگرام و دیلیت خودکار اکانت تلگرام یا دیلیت خودکار اکانت تلگرام را آموزش دهیم و نکاتی را که باید قبل از دیلیت اکانت بدانید به شما بگوییم تلگرام!


روشهای دیلیت اکانت تلگرام

اگر تصمیم شما برای دیلیت اکانت تلگرام شما جدی است ، باید بدانید که 2 راه برای انجام این کار وجود دارد. تفاوت بین دو روش هنگام دیلیت اکانت تلگرام است. روش اول می تواند همین الان شما را به مقصد برساند و در روش دوم که به تلگرام دیلیت خودکار معروف است ، فقط یکبار مشخص می کنید و تلگرام در آن تاریخ به طور خودکار اکانت شما را دیلیت می کند. قبل از توضیح این روشها ، بهتر است چند نکته مهم را مرور کنیم!
نکاتی که قبل از دیلیت اکانت تلگرام باید بدانید!

قبل از اینکه اکانت تلگرام خود را برای همیشه دیلیت کنید ، بهتر است نکات مهم زیر را بدانید!

تمام اطلاعات شما پس از تلگرام اکانت تلگرام شما برای همیشه دیلیت می شود. از چت ها و کانال های خصوصی و گروهی گرفته تا فایل ها و مخاطبین بارگیری شده!
پس از دیلیت اکانت تلگرام مجددا ثبت نام کنید ، اطلاعات شما عودت داده نمی شود. در نتیجه ، اگر این اطلاعات برای شما مهم است ، از آن پشتیبان تهیه کنید.
قبل از دیلیت اکانت تلگرام خود ، تمام اطلاعات خود را بارگیری کنید.
شما نمی توانید بیش از 3 بار در هفته اکانت خود را دیلیت کنید. این محدودیتی است که توسط تلگرام به دلایل امنیتی ایجاد شده است و در صورت عدم رعایت ، اکانت شما مسدود می شود. البته اگر این کار را بیش از حد انجام دهید ، ممکن است با جنایات جدی تری روبرو شوید!

اکنون که اطلاعات شما در مورد دیلیت اکانت تلگرام شما کامل شده است ، وقت آن است که نحوه دیلیت تلگرام را بیاموزید!

بیشتر بخوانید: برنامه Club House ؛ یک باشگاه شگفت انگیز از صداها!


اکانت تلگرام را برای همیشه دیلیت کنید

قبل از هر چیز باید بگوییم که اکانت در اکانت تلگرام فقط از طریق سایت رسمی تلگرام امکان پذیر است و در برنامه تلگرام گزینه ای برای این وجود ندارد! قبل از اینکه مراحل را به صورت دستی شروع کنید ، به خاطر داشته باشید که روشهای ساده تری برای انجام این کار وجود دارد. رباتی برای دیلیت اکانت تلگرام! با استفاده از این ابزارها ، به راحتی می توانید اکانت تلگرام خود را با استفاده از رایانه دیلیت کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از ربات برای دیلیت اکانت تلگرام استفاده کنید. این ابزار به صورت خودکار به وب سایت رسمی تلگرام می رود و مراحل را به صورت خودکار و البته با هماهنگی شما انجام می دهد ، بنابراین دیگر نیازی به انجام تمام مراحل به صورت دستی ندارید! اما اگر می خواهید هر مرحله را خودتان انجام دهید ، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:

بنابراین برای شروع ، به صفحه دیلیت اکانت تلگرام بروید. حالا شماره تلفنی را که تلگرام شما فعال است وارد کنید. به یاد داشته باشید که از فرمت ثبت نام صحیح شماره تلفن استفاده کنید. یعنی شماره را به عنوان +989123456789 +وارد کنید. سپس روی دکمه آبی Next کلیک کنید.

حذف خودکار اکانت تلگرام یا دیلیت خودکار اکانت تلگرام

اما روش دیگری برای دیلیت اکانت تلگرام وجود دارد. این ویژگی تلگرام نیز بسیار مفید است و جنبه های امنیتی بیشتری دارد! تصور کنید تلفن شما گم شده یا به سرقت رفته است ؛ سپس اطلاعاتی که در تلگرام دارید چه می شود؟

تلگرام دارای ویژگی است که به شما امکان می دهد برنامه دلخواه را برای دیلیت خودکار اکانت خود تنظیم کنید. اگر در مدت تعیین شده به اکانت مراجعه نکنید ، تلگرام به طور خودکار اکانت شما را دیلیت می کند. این دومین راه برای دیلیت تدریجی اکانت تلگرام و خداحافظی از تلگرام است!
درس دیلیت خودکار اکانت در تلگرام یا دیلیت خودکار تلگرام (خود تخریب اکانت)

این روش ، مانند روش قبلی ، بسیار ساده و واضح است. برای دیلیت اکانت تلگرام با استفاده از این روش ، برنامه تلگرام را باز کرده و به برگه تنظیمات بروید.

کنون می توانید دوره زمانی مورد نظر را برای دیلیت خودکار اکانت تلگرام خود انتخاب کنید:

1 ماه (1 ماه)
3 ماه
6 ماه
یک سال

در صورت عدم مراجعه به تلگرام در مدت زمان تعیین شده ، اکانت شما به طور خودکار حذف می شود. بنابراین ، هنگام انتخاب زمان حذف خودکار اکانت تلگرام دقت کنید!

https://my.telegram.org/auth?to=deactivate

بیشتر بخوانید: عیب یابی تلگرام تلگرام تلگرام
اطلاعات را از تلگرام بارگیری کنید

همانطور که گفتیم ، پس از حذف اکانت تلگرام ، اطلاعات شما عودت داده نمی شود. بنابراین ، اگر این اطلاعات برای شما مهم است ، مانند مخاطبین ، سابقه چت ، عکس ها و فیلم ها ، بهتر است قبل از حذف همه چیز آن را بارگیری کنید. برای انجام این کار ، به نرم افزار دسکتاپ تلگرام نیاز دارید. یعنی تلگرام کامپیوتری. مراحل بارگیری اطلاعات تلگرام به شرح زیر است. ابتدا به برگه تنظیمات بروید.

اکنون اطلاعات و داده های مورد نیاز را انتخاب کرده و بر روی Export کلیک کنید. شما گزینه های زیر را دارید:

اطلاعات اکانت: اطلاعات مربوط به اکانت شما ؛ نام ، نام کاربری ، عکس نمایه و شماره تماس
لیست مخاطبین: لیستی از تمام مخاطبین تلگرام شما
مکالمات شخصی: مکالمات شخصی شما با افراد دیگر
چت ربات: چت هایی که با ربات های تلگرام داشته اید
گروههای خصوصی: گروههای خصوصی
کانال خصوصی: کانال های خصوصی
کانال عمومی: کانال های عمومی
عکس ها: عکسها
فایل های ویدئویی: فیلم ها
ماساژهای صوتی: پیام های صوتی
ماساژهای ویدیویی گرد
برچسب: برچسب
GIF های متحرک: GIF های متحرک
فایلها: فایلهای دیگر

کار تمام شده است ؛ اطلاعات شما رسیده است!


سوالات متداول در مورد حذف اکانت تلگرام

چگونه اکانت تلگرام طلایی را حذف کنم؟ حذف اکانت تلگرام طلایی با تلگرام معمولی تفاوتی ندارد و می توانید با استفاده از روش بالا اکانت تلگرام طلایی خود را حذف کنید.

چگونه می توانم اکانت Mobogram را حذف کنم؟ موبوگرام نیز مانند تلگرام طلایی از هسته اصلی برنامه تلگرام استفاده می کند و در واقع یک نسخه دستکاری شده تلگرام است! حذف اکانت در موبوگرام هیچ تفاوتی با یک تلگرام معمولی ندارد.

آیا برنامه ای برای حذف اکانت تلگرام وجود دارد؟ نه ؛ برای حذف اکانت تلگرام خود نیازی به برنامه خاصی ندارید و تنها با مراجعه به وب سایت تلگرام می توانید این کار را انجام دهید.

آیا حذف اکانت تلگرام بلاک را حذف می کند؟ خیر اگر اکانت شما مسدود شده باشد ، نمی توانید آن را با اکانت خود حذف کنید. زیرا شماره تلفن شما در واقع مسدود شده است و در صورت ایجاد اکانت کاربری با شماره مسدود شده ، اکانت شما همچنان مسدود می شود.

بیشتر بخوانید: نحوه تغییر شماره در تلگرام
خداحافظ تلگرام!

مهم نیست دلیل خروج از تلگرام چیست. در این مقاله نحوه حذف اکانت تلگرام یا حذف اکانت تلگرام را به شما آموزش دادیم. همچنین نحوه حذف اکانت تلگرام یا اکانت تلگرام (خود تخریبی) را توضیح دادیم. اگر سوالی در مورد حذف اکانت تلگرام دارید ، آن را در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments